Normal view MARC view ISBD view

Ujku dhe qingji / La Fonten ; vizatimet: Hose M. Lavarelo ; përktheu dhe përshtati: Jani Malo.

By: La Fontaine, Jean de.
Contributor(s): Lavarelo, Hose M [ill].
Material type: TextTextSeries: Letersi per femije. Publisher: Tiranë : Neraida, 1998Description: 23 s. : ill.ISBN: 9992760133; 978-99927-601-3-0.Other classification: Hrfej(yb)
No physical items for this record